Lankové záclony

Zháňate niečo neobyčajné a zároveň trendy na vaše okná? Potom vás určite zaujmú lankové záclony, ktoré sa stanú výborným doplnkom. Tento druh záclon v posledných rokoch slávi jednoznačnú renesanciu. Ich hlavnou výhodou je, že ich jednoducho naaranžujete podľa svojich predstáv. Prvá možnosť je nechať ich voľne bez úpravy a druhý spôsob je, že ich rozdelíte na polovicu a časti zviažete ozdobnou stuhou. Lankové záclony sú výbornou voľbou pre každý interiér.

Vyberte si rozmer lankových záclon podľa svojich predstáv

Každý má iné požiadavky, a preto sme vám vyhoveli a môžete si lankové záclony vybrať podľa svojich možností a predstáv. Máme pre vás napríklad rozmery 160x200, 250x290 alebo 160x290 cm. Lankové záclony sa nepárajú ani nerozväzujú, keďže sú vyrobené precízne, z kvalitných materiálov. Aj po viacnásobnom vypraní si držia svoju farbu, čo zaistí dlhú životnosť. Tento druh záclon zažíva veľký boom na trhu interiérového dizajnu.

Jednoduché zavesenie bez komplikácií.

Mnoho žien určite ocení to, že s lankovou záclonou nemusia nič robiť. Máme na mysli šitie okrajov alebo našívanie jazdcov. Akonáhle zásielku obdržíte, môžete tovar dať ihneď na okno a tešiť sa z novej dekorácie vašich okien. Tento druh záclon vyzerá naozaj efektne a vyhnete sa namáhavému riaseniu. Vsaďte na trendy a moderné bývanie aj vy. 

Zobraziť celý popis »

Záclona kusová povrázková Iris biela

(25.06 €)
od 15.79 €
SKLADOM
-20%

Záclona kusová povrázková Iris krémová

Záclona kusová povrázková Iris krémová
Výpredaj
(25.06 €)
od 15.79 €
SKLADOM
-20%