Tapety na zeď

Uteráky a osušky

Zháňate nové uteráky a osušky, ktoré budú výborne ladiť s odtieňom vašej kúpeľne? U nás si máte šancu zaobstarať rôzne rozmery a farebné varianty. Väčšina uterákov a osušiek je vyrobená z bambusu a bavlny v pomere 70/30%. Aj keď ide o sortiment, ktorý sa používa každodenne, dbajte na správny výber. Pri správnom praní budú uteráky a osušky stále krásne hebké a mäkké. Máme pre vás typy, ktoré sú jednofarebné, ale pokiaľ si potrpíte na vzory, určite si z našej ponuky vyberiete aj vy.

Detské osušky pre milovníkov seriálov

Aj my myslíme na tých najmenších, ktorí si tiež zaslúžia uteráky a osušky podľa svojich predstáv. Pokiaľ sú vaše deti milovníkmi kreslených seriálov, potom im určite urobíte radosť výrobkom z tejto kategórie. Detská pokožka býva často veľmi citlivá a náchylná, a preto sú uteráky a osušky vyrobené z kvalitných materiálov, ako je napríklad 100% bavlna. Veríme, že sa budú vaše deti tešiť na každodenné kúpanie, pokiaľ im zaobstaráte krásnu a trendovú osušku s ich obľúbeným motívom.

Venujte darčekovú sadu ručníkov

Čaká vás návšteva u ľudí, ktorí si zariaďujú nové bývanie a nechcete prísť s prázdnymi rukami? Ako výborný tip na darček sú práve darčekové sady uterákov a osušiek, ktoré sú na podnosoch, ktoré je možné použiť aj ako doplnok do domácnosti. Tieto výrobky máme skladom, a preto nebudete na svoju objednávku čakať niekoľko dní. Veríme, že s takým darčekom uspejete a urobíte radosť. Však praktických predmetov do domácnosti nie je nikdy dosť. 

Zobraziť celý popis »

Bambusová osuška Alina - oranžová 70 x 140 cm

Bambusová osuška Alina - oranžová 70 x 140 cm
Výpredaj Akcia
(14.24 €)
6.04 €
-58%
SKLADOM

Bambusový uterák Alina - olivovo 50 x 90 cm

Bambusový uterák Alina - olivovo 50 x 90 cm
Výpredaj Akcia
(7.39 €)
3.13 €
-58%
SKLADOM

Darčeková sada Sigma s podnosom

(17.12 €)
od 15.77 €
-8%
SKLADOM

Darčeková sada Villa do Conde s podnosom

(48.64 €)
od 44.81 €
-8%
SKLADOM

Detská osuška Angry Birds

(11.67 €)
od 7.85 €
-33%
SKLADOM

Detská osuška Angry Birds - Rio

(11.67 €)
od 7.85 €
-33%
SKLADOM