Záclony

Retro cedule

Pokiaľ sa nestotožňujete s moderným štýlom bývania a máte radi prvky z dávnejších dôb, potom vás určite nadchne naša ponuka retro cedúľ. V našej ponuke nájdete druhy, ktoré majú anglické nápisy, ako je napríklad Everything is going to be OK, Try our Homestyle Hamburgers best in town. Tieto retro cedule sa hodia napríklad do prostredia reštaurácie. Máme pre vás však aj celkom odlišné dizajny, ktoré sa hodia aj do bežnej domácnosti alebo pracovného prostredia. Všetky typy dodajú interiéru retro nádych. Väčšinou sú vyrobené z drevotriesky, ktorá je ľahká.

 

Originálna dekorácia interiéru

Hľadáte originálnu dekoráciu do Vašej obývacej izby alebo hneď do vstupnej haly? Určite neurobíte krok vedľa, keď si na stenu zavesíte práve retro cedule, ktoré dodajú miestnosti jedinečnosť a krásu. Sú vhodné nielen do vášho domova. Pokiaľ vlastníte kaviareň, reštauráciu alebo potrebujete ku svojej práci kanceláriu, potom zvoľte z našej ponuky niektorú z retro cedúľ.

 

Žiadne dlhé čakanie - cedule SKLADOM

Tiež neradi čakáti na vybraný tovar, ktorý vám predajca doručuje niekoľko dní? U nás sa toho báž nemusíte. všetky retro cedule máme pre vás pripravené skladom. Teraz je teda na vás, pre aký variant sa rozhodnete. Texty alebo obrázky rozžiaria každý priestor 

Zobraziť celý popis »

Filtre:
Cena
Rozsah:
-
Stav:
Zobrazených 0 položiek

Táto kategória je prázdna.